Toplam Firma: 41636
 

Tekstil - Elbise İmalatı

12 yıldır faaliyette bulunan ve hizmet kalitesindeki titizliği ile memnuniyeti sağlamaya azami özen gösteren firmamız çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. faaliyet konularımız ; - tüm mont giyim malzemeleri işleri -.

promosyon tekstil reklam tekstil iş tekstil t-shirt sweat shirt sweet shirt mont kaban pantalon dr.önlüğü iş önlüğü mutfak önlüğü cafe önlüğü .

tekstil iş elbiseleri promosyon ve çeşitli reklam ürünleri.

1953 den beri tahtakalede aynı kalite ve aynı adreste bulunmaktayız firmamız imaltçı olup en uygun fiyatı vermektedir.

firmamız 2005 yılında uğur imam tarafından golman markasıyla başlayıp massimo rossi markasıyla kurumsallaşma aşamasına geçmiştir. şimdi yurt içi ve yurt dışında bir çok noktaya imalat ve toptan(takım elbise blazer ceket mont .

karagöz bebe firması istanbul şehrinde bayan giyim giyim ve giyim aksesuarları genel konfeksiyon konfeksiyon sanayi tekstil portal durak tekstil tekstil portal tekstil boya bayan giyim giyim ve giyim aksesuarları alanlarında faaliyet yürütmektedir..

dekor koltuk döşeme izmir karşıyaka firması izmir şehrinde döşemeciler boyama elbise anadolu tekstil tekstil portal anadolu tekstil döşemeciler alanlarında faaliyet yürütmektedir..

erenler makina istanbul - avrupa unkapanı firması istanbul şehrinde dikiş makineleri - ekipman ve tamir servisleri metal parlakligi verilmis deri veya kumas parcasi icine yun pamuk doldurularak yapilmis kumas anadolu tekstil tekstil portal anadolu.

üretimimiz adana’ da obalar caddesi sucuzade mahallesi no :3 seyhan adresinde 300’ü aşkın personel ile dokuz katlı ve her bir katında farklı bir prosesle faaliyetlerine devam etmektedir..

onur tekstil istanbul - avrupa topkapı firması istanbul şehrinde tekstil - makine denizli konfeksiyon batı konfeksiyon anadolu tekstil tekstil portal okan tekstil okan tekstil tekstil - makine alanlarında faaliyet yürütmektedir..


 

 

Şehirler

ADANA | ANKARA | ANTALYA | BİLECİK | İSTANBUL | İZMİR | KOCAELİ | KONYA | SAKARYA |

Toplam:29
%64
Toplam:5
%11
Toplam:4
%8
Toplam:2
%4
Toplam:1
%2
Toplam:1
%2
Toplam:1
%2
Toplam:1
%2
Toplam:1
%2
 
Genel Toplam: 45 Firma

 

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

Genel İlanlar

Firma Ürünleri

Firma Alımları

Firma Satımlar

Firma Takas

İş İlanları