Toplam Firma: 41636
 

Çocuk Giyim

üretim hayatına başladığı andan itibaren kaliteli modern sağlıklı ve en güzel tasarımları sizlerle buluşturan overdo kids kaliteli iş ve işçilikleri ile geleceğe emin adımlarla yürümektedir... sektöründe takip eden değil takip edilen o.

çocuk giyim ürünlerinde 2005 yılından bu yana adım adım büyüyen bir marka olarak melike kids geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. hem erkek çocuk giyim ürünleri hem de kız çocuk giyim ürünlerinde özel ürünler ile hizmet sunulmaktadır. melike .

genç yumurcak kayseri genç yumurcak çocuk giyim kayseri çocuk giyim çocuk elbiseleri bebe giyim kayseri bebe giyim çocuk eşofmanları çocuk abiye çocuk giyisileri çocuk takım elbise bebe elbiseleri çocuk elbiseleri kayseri genç yumurcak kayseri çocu.

firmamız 2005 yılından itibaren güneşli evren caddesinde 0-14 yaş perakende çocuk giyim sektörü üzerine faaliyet göstermektedir. anlaşmalı okullarımıza okul kıyafeti okul eşofmanı gösteri kıyafetleri temini ve bebe.

arzum halı firması gaziantep şehrinde pierre cardin royal halı blüz öztunçlar pamukdan dokunmus flanel kumas örme kumaş patiska bir cesit pamuklu kumas dalgali pariltilar verilmis olan kumas halılar ve kilimler alanlarında faaliyet yürütmektedir..

ilaydam tekstil firması ankara şehrinde tekstil - elbise imalatı gömlek yorgan pamukdan dokunmus flanel kumas icine yun pamuk doldurularak yapilmis kumas pamukdan dokunmus flanel kumas patiska bir cesit pamuklu kumas tekstil - elbise imalatı alanla.

halil teks tekstil firması istanbul şehrinde tekstil - kumaş ithalatı ve ihracatı koza tekstil uğur tekstil örme kumaş ham ipekten dokunmus bir cesit kumas ham ipekten dokunmus bir cesit kumas örme kumaş tekstil - kumaş ithalatı ve ihracatı alanlar.

atılımbir tekstil firması ankara şehrinde tekstil - makine yaşar konfeksiyon bursa konfeksiyon ham ipekten dokunmus bir cesit kumas ham ipekten dokunmus bir cesit kumas metal parlakligi verilmis deri veya kumas parcasi tekstil - makine alanlarında.

zafer düğme istanbul - avrupa keresteciler firması istanbul şehrinde düğmeler (elbise) örme kumas eskimis bez ya da kumas parcasi patiska bir cesit pamuklu kumas dalgali pariltilar verilmis olan kumas patiska bir cesit pamuklu kumas örme kumaş düğm.

ripit tekstil firması istanbul şehrinde tekstil - elbise imalatı cesitli renklerde kareli bir cesit kumas bir kumas turu icine yun pamuk doldurularak yapilmis kumas dalgali pariltilar verilmis olan kumas tekstil - elbise imalatı alanlarında faali.


 

 

Şehirler

ANKARA | ANTALYA | BURSA | GAZİANTEP | İSTANBUL | İZMİR | KAYSERİ | KOCAELİ | KONYA | K.MARAŞ | SAMSUN |

Toplam:11
%39
Toplam:5
%17
Toplam:3
%10
Toplam:2
%7
Toplam:1
%3
Toplam:1
%3
Toplam:1
%3
Toplam:1
%3
Toplam:1
%3
Toplam:1
%3
 
Genel Toplam: 28 Firma

 

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

Genel İlanlar

Firma Ürünleri

Firma Alımları

Firma Satımlar

Firma Takas

İş İlanları