Toplam Firma: 41636
 

Tanker - Treyler

nurak makina olarak 61 yıl önce küçük bir atölyede üretime başlayan firmamız bugün teknolojik yatırımlarla ülke ekonomisine ve istihdamına katkı veren bir kuruluş olmuştur. ellinin üzerinde üretim yelpazesi ile günden güne büyümekteyiz. .

t.a.m alüminyum firması istanbul şehrinde alüminyum ürünler inşaat npu krom ilan panosu demir inşaat alüminyum ürünler alanlarında faaliyet yürütmektedir..

dökmar firması ankara şehrinde döküm ve pres döküm profil sözleri profil firmaları otomatik kapılar abkant demir inşaat demir inşaat döküm ve pres döküm alanlarında faaliyet yürütmektedir..

alçat çelik konstrüksiyon firması bursa şehrinde demir çelik ve metal hurda profil düzenle dilatasyon profilleri profil kaplama boru makinaları otomatik kapılar demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir..

erdem sac firması istanbul şehrinde sac dilme firat boru ümran boru silindir sargı bandı çelik su deposu cıvata standartları profil kaplama sac dilme alanlarında faaliyet yürütmektedir..

gözde polyester firması ankara şehrinde koruyucu kaplamalar profil resim pimp my profile silindir sargı bandı abkant profil kaplama koruyucu kaplamalar alanlarında faaliyet yürütmektedir..

can iş hırdavat firması kilis şehrinde hırdavatçılar ve nalburiye l profil profil ağırlık ilan panosu cıvata standartları otomatik kapılar kesme bükme hırdavatçılar ve nalburiye alanlarında faaliyet yürütmektedir..

güneydoğu nalburiye firması malatya şehrinde hırdavatçılar ve nalburiye keçeci profil çelik kutu profil dkp sac profil kaplama krom bonçuk kaynak hırdavatçılar ve nalburiye alanlarında faaliyet yürütmektedir..

demsu demir firması denizli şehrinde demir çelik ve metal hurda adana demir spor adana demir dkp sac çelik su deposu demir boru silindir sargı bandı demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir..

dinç makina cnc metal işleme firması istanbul şehrinde demir çelik ve metal hurda bursa civata civtaş cıvata kesme bükme kesme bükme çelik su deposu demir inşaat demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir..


 

 

Şehirler

ANKARA | BURSA | DENİZLİ | GAZİANTEP | İSTANBUL | MALATYA | MANİSA | KİLİS |

Toplam:4
%30
Toplam:3
%23
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
 
Genel Toplam: 13 Firma

 

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

Kategoriler

Genel İlanlar

Firma Ürünleri

Firma Satımlar