Toplam Firma: 41636
 

Metal Kapı

anadolu ticaret ankara keçiören firması ankara şehrinde hırdavatçılar ve nalburiye perçin rondela peruk çeşitleri anma daraba metal kapı hırdavatçılar ve nalburiye alanlarında faaliyet yürütmektedir..

çelik eşya demir çelik aliminyum bakır metal çivi tel metal kaplama - galvano.

metal sektörüne fason imalat yapıyoruz. 0 5mm-3mm arası paslanmaz 0 5mm-6mm dkp ve benzeri sacların punch lazer ve abkant ile kesim ve büküm işleri yapıyoruz..

özselin delikli sac firması istanbul şehrinde sac dilme civata cıvata boru makinalari daraba pik döküm çelikleri sac dilme alanlarında faaliyet yürütmektedir..

kunt ticaret firması çanakkale şehrinde borular demir fiyatları ereğli demir çelik daraba metal raf sistemleri anma boru makinalari borular alanlarında faaliyet yürütmektedir..

firmamiz 1996 yilindan beri kalip sektörünün ihtiyaçlarini karsilamak için çaba sarfetmektedir. kaliteli ve ucuz fiyat politikasiyla müsterilerimizi memnun etmek bizleride memnun etmektedir.
 .

soysal metal firması istanbul şehrinde elektrolizli kaplama ve galvanizleme pvc boru firat boru daraba alüminyum korkuluk daraba automotive elektrolizli kaplama ve galvanizleme alanlarında faaliyet yürütmektedir..

fer metal firması istanbul şehrinde demir çelik ve metal hurda olgun cıvata çetin cıvata metal raf sistemleri boru makinalari ahşap profil anma demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir..

gencer ticaret denizli merkez firması denizli şehrinde hırdavatçılar ve nalburiye volkan demir demir bağlama metal kapı anma ahşapişleri hırdavatçılar ve nalburiye alanlarında faaliyet yürütmektedir..

tmt dış ticaret firması istanbul şehrinde demir çelik ve metal hurda a ş makina ahşapişleri paslanmaz çelik boru peruk çeşitleri sigma profil demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir..


 

 

Şehirler

ANKARA | BURSA | ÇANAKKALE | DENİZLİ | EDİRNE | İSTANBUL |

Toplam:8
%57
Toplam:2
%14
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
Toplam:1
%7
 
Genel Toplam: 14 Firma

 

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

Kategoriler

Genel İlanlar

Firma Ürünleri

Firma Satımlar