Toplam Firma: 41636
 

Hurda Metal

erkılıçlar metal;konyada hurda alımı hurda metal alımı hurda talaş alımı geri dönüşüm metal alımı ve satışı hurda demir hurda çelik hurda paslanmaz hurda dkp alımı hurda bakır hu.

hurda malzemeleriniz son sistem konteyner kasa ve araç üstü vinçlerimizle sahanıza zarar vermeden yüklenmektedir. 0531 211 29 68 .

telli kasa tel kafes kasa katlanabilir metal kasa katlanır kasa katlanabilir kasa telli sepet tel sepet gitterbox tel kasa euro sepet.

bayo plastik firması istanbul şehrinde kalıplar ve kalıp model üreticileri profil ayarları yücel boru ve profil compact çelik civata sprey mdflam kalıplar ve kalıp model üreticileri alanlarında faaliyet yürütmektedir..

aeb kaynak mühendislik firması istanbul şehrinde kaynak ekipmanları ve kaynakçılar huseyin celik celik net bimetal kumlama boya compact bimetal kaynak ekipmanları ve kaynakçılar alanlarında faaliyet yürütmektedir..

erka pres döküm firması istanbul şehrinde döküm ve pres döküm profil başlıkları profil çeşitleri filmaşin çelik raf filmaşin çelik raf döküm ve pres döküm alanlarında faaliyet yürütmektedir..

ak-han demir çelik firması zonguldak şehrinde demir çelik ve metal hurda yer demir gök bakır demir madeni çelik raf ferforje ürünler sprey alize demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir..

uğur metal
metal sanayi
profil san l profil profil ağırlık ı profil ankara profil profil makinası profil danışmanlık.

serhat metal istanbul - avrupa habipler firması istanbul şehrinde demir çelik ve metal hurda full metal panic glam metal çelik raf hurda metal demir çelik ve metal hurda alanlarında faaliyet yürütmektedir..

can hırdavat firması sivas şehrinde hırdavatçılar ve nalburiye scrap metal bnr metal filmaşin hurda metal alize anma hırdavatçılar ve nalburiye alanlarında faaliyet yürütmektedir..


 

 

Şehirler

ANKARA | İSTANBUL | KONYA | SAKARYA | SİVAS | ZONGULDAK |

Toplam:13
%72
Toplam:1
%5
Toplam:1
%5
Toplam:1
%5
Toplam:1
%5
Toplam:1
%5
 
Genel Toplam: 18 Firma

 

 

>> Firmanızı Buraya Ekleyin <<

Kategoriler

Genel İlanlar

Firma Ürünleri

Firma Satımlar